Wsparcie merytoryczne projektu będzie zapewnione przez:

 

MicroStrategy

MicroStrategy jest światowym liderem w dziedzinie Business Intelligence. Ponad milion osób korzysta codziennie z oprogramowania do nieograniczonych analiz danych, raportów, dashboardów, mobile intelligence, data mining, prognozowania, zarządzania operacyjnego, a także podejmowania decyzji wykonawczych.

www.microstrategy.com

 

 

Jedox

Jedox jest jednym z największych światowych dostawców rozwiązań Business Intelligence i systemów zarządzania opartych na open source. Główny produkt, Palo, dostarcza pełnego zakresu zastosowań Business Intelligence, włczając planowanie, raportowanie i analizowanie, a wszystko to dostepne z poziomu przeglądarki internetowej.

www.jedox.com

 

Finus

Od wielu lat zajmuje się projektowaniem autorskich wyspecjalizowanych systemów informatycznych oraz dystrybucją i serwisowaniem oprogramowania. Firma świadczy usługi doradcze w zakresie informatyki w zarządzaniu.

www.finus.com.pl

 

Eversoft

Zespół o unikalnym doświadczeniu  w zakresie zarządzania i projektowania systemów informatycznych.  Wizytówką firmy są pracownicy posiadający bogatą wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte dzięki realizacji zaawansowanych projektów dla polskich Klientów  z sektora publicznego,  ubezpieczeniowego,  utilities  i ochrony zdrowia.  Głównym kierunkiem działalności jest wspieranie klientów we wprowadzaniu zmian organizacyjnych związanych z wdrażaniem nowych lub modyfikacją istniejących rozwiązań IT. 

www.eversoft.com.pl

 

BOC

BOC Information Technologies Consulting jest firmą konsultingową oraz producentem oprogramowania, specjalizującym się w zarządzaniu procesami biznesowymi, zarządzaniu strategią oraz zarządzaniu IT.  Produkty pakietu BOC Management Office, w szczególności system do zarządzania procesami biznesowymi ADONIS oraz system wspierający zarządzanie architekturą i usługami IT ADOit, są stosowane z sukcesem w dużych koncernach oraz małych i średnich przedsiębiorstwach na całym świecie.

www.boc-group.com

 

 

Mikroplan

Wykonuje kompletne rozwiązania informatyczne, łącząc najnowsze technologie sieciowe, w tym internetowe, z własnym, bardzo nowoczesnym oprogramowaniem wspomagającym zarządzanie przedsiębiorstwem. Zespół programistów firmy Mikroplan Sp. z o.o. posiada duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji w oparciu o narzędzia Client/Server. Oprogramowanie firmy wspomaga kierowanie dużymi i małymi firmami o zasięgu zarówno regionalnym jak i ogólnopolskim.

www.mikroplan.com.pl

 

Politechnika Warszawska, Instytut Organizacji Systemów Produkcyjnych (Zakład Systemów Informatycznych)

www.pw.edu.pl